Věrnostní karty a kupóny ve tvém mobilu

Díky mobilní aplikaci Portmonka už nikdy nezapomeneš svou věrnostní kartu! Uvolni místo v peněžence a nahraj si věrnostní a zákaznické karty do svého chytrého mobilu. Budou tak vždy po ruce. Navíc získáš exkluzivní kupónové nabídky.

Zbav se zbytečného plastu ve své peněžence!

Nahraj si věrnostní a zákaznické karty do svého mobilu. A to jakoukoliv. V obchodě pak stačí vytáhnout telefon s aplikací Portmonka a ukázat čárový kód u pokladny. U vybraných obchodů garantujeme jejich akceptaci – jde o téměř 500 prodejních míst známých značek jako Husky, RockPoint, Fann Parfumerie, the Pub, Kosmas a další. Poznáš je podle razítka . U ostatních dobrých obchodů vám personál vyjde také vstříc.

A to není vše. Z Portmonky si během pár vteřin můžeš zažádat o členství v nových věrnostních programech. Pokud si uložíš osobní údaje, vyhneš se tak otravnému vypisování při každé nové žádosti!

Využij skvělých kupónových nabídek

Portmonka kromě správy věrnostních karet nabízí i kupónové nabídky. Stačí si vybrat kupón, který tě zaujme a v obchodě si vygenerovat čárový kód. Ten ukaž na pokladně a sleva je tvoje! V Portmonce najdeš i slevové kódy do e-shopů. Zkopíruj si je a využij při objednávce.

Věřím, že budeš s Portmonkou spokojen! Pokud ano, pochlub se na Facebooku či Twitteru. Pokud ti něco chybí, dej nám vědět na info@mojeportmonka.cz.